У Вірменії вже тиждень тривають антиурядові протести

У Вірменії очолюваний опозиційним депутатом Ніколом Пашиняном рух проти прем’єрства Сержа Сарґсяна вранці 18 квітня відновив вуличні протести в Єревані.

Про це повідомляє вірменська служба Радіо Свобода.

 

Сотні опозиціонерів попрямували до резиденції прем'єр-міністра. Там поліція розтягнула колючий дріт. "Ми прийшли сюди, щоб відновити цю картину, коли Серж Сарґсян буде дивитися на Вірменію крізь колючий дріт", – заявив Пашинян, попрямувавши разом із прихильниками далі.

Співробітники поліції затримали демонстрантів на площі Франції в Єревані, вказує вірменська служба Радіо Свобода, не називаючи кількості затриманих.

Десятки тисяч протестувальників зібралися в центрі столиці Вірменії Єревані увечері 17 квітня, після призначення прем’єром країни Сержа Сарґсяна. Демонстранти вийшли на площу Республіки, тримаючи вірменські прапори і вигукуючи "Вірменія без Сержа". Протести також відбувалися в інших містах, включно з Ґюмрі та Ванадзором.

17 квітня під час засідання парламенту Вірменії Сержа Сарґсяна затвердили на посаді прем’єр-міністра. Його кандидатуру висунули владна Республіканська партія та її союзник – Вірменська революційна федерація "Дашнакцутюн". Пізніше президент Армен Сарґсян затвердив Сержа Сарґсяна на посаді прем’єра.

Рішення ухвалили на тлі масових протестів опозиції, лідером яких є опозиційний депутат Нікол Пашинян.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: Вірменія протест
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини