У знеструмлених лікарнях Криму ситуація дуже складна - правозахисниця

У знеструмлених лікарнях Криму ситуація залишається важкою.

За інформацією представниці Кримської польовий місії з прав людини Ольги Скрипник, лікарні Криму працюють на генераторах, але їх не вистачає на всі відділення. У першу чергу постачають електрикою реанімації та операційні, передає "Крим. Реалії".

"Загальна установка, що генератори використовують тільки на реанімацію та операційні відділення та в окремих випадках на відділення інтенсивної терапії. Така ж ситуація в онкологічному центрі Сімферополя. Він працює на генераторах, але генератори також обмежені, працюють тільки на два основних відділення. Є складнощі в Судаку, де, наскільки нам ясно, генераторів своїх просто немає, і тому лікарня повністю залежить від перебоїв електрики", - розповіла Скрипник.

За словами правозахисниці, відсутність електрики може створити серйозні ризики для життя людей.

«Вже є багато скарг, коли через перебої з мобільним зв'язком люди не можуть додзвонитися до екстрених служб», - зазначила вона.

Як раніше повідомляв Центр інформації про права людини, опори ліній електропередач (ЛЕП) були підірвані в суботу 21 листопада.

У Херсонській області біля завалених в результаті підриву опор ЛЕП кримськотатарські активісти, які намагаються перешкодити їх відновленню, були оточені збройним спецназом.

Під час конфлікту виникли сутички, в яких постраждали також журналісти.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: Крим Кримська польова місія з прав людини блокада лікарня право на життя
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини