У зоні ООС відкриють 80 виборчих дільниць

У зоні проведення операції Об’єднаних сил на Донбасі Центральна виборча комісія відкриє 80 виборчих дільниць для голосування військовослужбовців.

Про це повідомляє Громадське. 

За словами члена комісії Михайла Вербинського, із 80 дільниць 46 будуть малими, 30 – середніми і чотири – великими. У ЦВК очікують, що скористатися своїм виборчим правом у день виборів на Донбасі зможуть 47 тисяч осіб. Відкриття такої кількості дільниць зумовлене, за словами Вербинського, тим, що військові, які служать на тих територіях, не можуть залишити місце служби для відвідин звичайних дільниць. 


Бюлетені з дільниць у зоні проведення ООС здаватимуть до окружних виборчих комісій у Донецькій та Луганській областях у звичайному режимі.

Нагадаємо, що цього року є можливість тимчасово змінити місце голосування. Центр прав людини "Зміна" докладно писав про те, як це можна зробити. За період з 31 грудня 2018 року по 31 січня вже 6523 виборці змінили місце голосування, щоб обрати президента України за місцем фактичного перебування в день виборів 31 березня. За словами експертів, ще 23 тисячі виборців хочуть змінити своє місце голосування. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: виборчі права Центральна виборча комісія
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини