Уряд схвалив концепцію соціальної програми запобігання та протидії домашньому насильству

Кабінет Міністрів схвалив Концепцію Державної соціальної програми запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на період до 2023 року.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила заступниця міністра соціальної політики Наталія Федорович.

Основними складовими документа стали пункти про належне виявлення та реагування, надання якісної та своєчасної допомоги постраждалим від насильства, а також формування нульової толерантності до насильства у населення, запобігання насильству.  

"Ще один крок до імплементації Закону "Про запобігання та протидію домашньому насильству" зроблений!" – прокоментувала рішення уряду чиновниця.

Нагадаємо, що в грудні минулого року Верховна Рада ухвалила в цілому законопроект № 5294 "Про запобігання та протидію домашньому насильству". Згідно з текстом закону, він визначає організаційно-правові засади запобігання та протидії домашньому насильству та основні напрями реалізації державної політики в цій сфері.

Закон також визначає поняття, пов’язані з домашнім насильством.

Читайте також інструкцію для тих, хто зіткнувся з домашнім насильством

Нещодавно набув чинності наказ Міністерства внутрішніх справ №654 про термінові заборонні приписи в ситуаціях домашнього насильства, які дозволяють поліцейським заборонити приходити агресорам назад до жертви.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: домашнє насильство
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини