В березні може зупинитися розслідування подій на Майдані - Горбатюк

Після набуття чинності закону "Про Державне бюро розслідувань" може зупинитися розслідування подій на Майдані.

Про це заявив заступник начальника головного слідчого управління - начальник управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк  під час наради щодо антикорупційних розслідувань, передає "Укрінформ".

"Найбільш болюче питання, яке я хотів підняти, тому що може виникнути ситуація з фактичним колапсом розслідування справ високопосадовців і Майдану - це вступ у дію закону про Державне бюро розслідувань. З тими формулюваннями, якими виписаний цей закон, з 1 березня ми можемо припинити розслідування справ Майдану і справ високопосадовців. У цей закон, на мою думку, треба негайно вносити зміни, тому що буде катастрофа", - сказав він.

Горбатюк критикує закон, говорячи про те, що він є "зовсім недосконалим". 

"Його (закон про ДБР - ред.) треба доопрацьовувати. Якщо ми змінюємо, забираємо слідство у прокуратури, то ми створюємо потужний орган, який дійсно приносить користь у розслідуванні проваджень. На даний час просто його створення призведе до колапсу розслідування цих проваджень і я дуже прошу звернути увагу: якщо ми не внесемо зміни у найближчі сесії стосовно його як мінімум відтермінування, а потім доопрацювання, то буде велика проблема", - підкреслив Горбатюк.

Горбатюк вважає, що закон у чинній редакції ухвалили, щоб відзвітуватись перед ЄС.

Нагадаємо, Центр інформації про права людини повідомляв, що президент Петро Порошенко підписав закон про Держбюро розслідувань. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: Майдан закон злочин Державне бюро розслідувань
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини