У Києві підпалили автомобіль активіста осередку “Сили людей” Бєляєва

Уночі 7 червня в Києві підпалили автомобіль активіста київського осередку партії "Сила людей" Андрія Бєляєва.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці партії.

Там уточнюють, що потерпілий також планує балотуватися в народні депутати.

"Партія "Сила людей" розцінює такі дії як тиск на кандидата у народні депутати України Андрія Бєляєва, так і на всю партію "Сила людей". Ми закликаємо правоохоронні органи працювати, а не імітувати свою професійну діяльність!" – додається в повідомленні.

Сам Андрій Бєляєв у коментарі Центру прав людини ZMINA уточнив, що підпал трапився на стоянці СТО в Дніпровському районі Києва за адресою Хоткевича, 34.

Хоча, за його словами, раніше в ЗМІ з’явилася версія про займання складу. Але йому вдалося дістати відео, де чітко видно процес підпалу авто. Це відео він оприлюднив на своїй фейсбук-сторінці.

Потерпілий переконаний, що інцидент пов’язаний з його громадсько-політичною діяльністю. Проте, за яку саме підняту ним тему могли помститися, не знає.

"Це може бути за що завгодно, зважаючи на мою громадсько-політичну діяльність. Конкретних підозр, доказів, які вказують на щось або когось, я не маю. Тому не можу чогось стверджувати. Але боргів або якихось побутових конфліктів не мав і не маю", – додав у коментарі Бєляєв.

Водночас на відео зі згорілим авто Бєляєв говорить, що підпал може бути пов’язаний з його критикою поліції.

"Найімовірніше, це через нашу небайдужість до того, що відбувається. Що ми не закриваємо очі на те, як "менти" працюють. Називаємо "ментів" "ментами", бо є поліція, а є "менти", і треба розрізняти. І ми не байдужі, коли не даємо цим "ментам" далі сидіти у своїх кріслах, далі обіймати посади", – заявив Бєляєв.

У своєму дописі про підпалений автомобіль він також вимагає відставки міністра внутрішніх справ та очільника Нацполіції.     

Нагадаємо, у жовтні 2018 року невідомі підпалили два автомобілі родини місцевих громадських активістів, очільників районного осередку політичної партії “Сила людей” Владлена та Юрія Сергієнків.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: тиск на активістів
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини