В Сєвєродонецьку розпочинається набір громадських активістів до "Школи лідера громади"

Сєвєродонецький офіс Мережі правового розвитку при ГО "Громадська платформа" оголошує відбір на участь у програмі "Школи лідера громади"

В рамках проекту буде відібрано 20 громадських активістів – учасників програми віком від 22 до 60 років, які приймуть участь в навчальних тренінгах-семінарах. Заняття будуть відбуватись на базі платформи ініціатив “City HUB”.

Семінари будуть присвячені наступним темам:

- Процес прийняття рішень в громаді

- Лідерство і менеджмент: розумну рівновагу

- Права людини і активація місцевої громади

Після завершення навчання учасники складуть карту вирішення ключових проблем громади Сєвєродонецька та отримають консультації від Сєвєродонецького офісу Мережі правового розвитку з її успішної імплементації. Прийняти участь у "Школі лідера громади" можна заповнивши форму за посиланням до 10 квітня 2018 року. 

Взявши участь у програмі, Ви зможете підвищити свою особисту ефективність як активіста і таким чином збільшити впливовість і успішність Вашої громадського руху / ініціативної групи. 

Проект “"Посилення правових можливостей мешканців місцевих громад Сєвєродонецька, Рубіжного та Кремінського району"” здійснюється ГО “Громадська платформа” за підтримки Програмної ініціативи "Права людини та правосуддя" Міжнародного фонду "Відродження"

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини