В Україні розробили онлайн-курс, який допоможе компаніям впровадити політику недискримінації

Дата: 18 Серпня 2017
A+ A- Підписатися

В Україні розробили онлайн-курс, який має допомогти компаніям впровадити політику недискримінації. 

Про це повідомляє Всеукраїнська благодійна організація “Точка опори”. 

Розроблений у рамках Індексу корпоративної рівності курс називається “Залучайтe найкращих – створюйтe робочі місця бeз дискримінаціі”

Курс розробили психологиня Марина Діденко, співголова координаційної ради Коаліції з протидії дискримінації в України Ірина Федорович та правозахисниця Олександра Свердлова

“Питання дотримання прав людини, забезпечення рівного ставлення до працівників, відсутність дискримінаційних практик, впровадження  “політики рівності” на робочому місці  є важливим мотиваційним та регулювальним  інструментом. Інструментом, який вже давно використовують міжнародні компанії та який легко можуть опанувати українські”, — йдеться у повідомленні “Точки опори”.

Автори онлайн-курсу запевняють, що за 16 занять компанії зможуть самостійно розробити політику рівності та навчитись використовувати негрошові методи мотивації працівників. 

“Ви дізнаєтесь про переваги добору персоналу за кваліфікацією та досвідом; зрозумієте, як клімат довіри до компанії покращує результати; у вас з’явиться фахова відповідь для директора, який, наприклад, обирає секретарку лише за критеріями зовнішності, а не фаховості; навчитеся використовувати ціннісний підхід для побудови довіри та здивуєтесь, наскільки вища та ефективніша працездатність у захищених, замотивованих працівників”, – кажуть автори курсу.

Нагадаємо, Індекс корпоративної рівності – це національне дослідження корпоративної політики, правил та практик приватних компаній щодо заборони дискримінації на робочому місці та підтримки рівності і різноманіття. Індекс досліджує заборону дискримінації за ознаками статі, інвалідності, сексуальної орієнтації та ґендерної ідентичності. 

У листопаді 2016 року відзначили лідерів індексу. Ними стали ManpowerGroup (92 бали), Британська Рада в Україні (90 балів), LUSH Україна (90 балів), “Ашан Рітейл Україна” (87 балів), TemplateMonster (87 балів).

У 2016 році уперше до Українського індексу корпоративної рівності долучилися урядові органи та державні компанії, зокрема, Міністерство економічного розвитку та торгівлі, Міністерство охорони здоров’я та “Укрзалізниця”.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter