В Україні штрафуватимуть за незаконне використання символіки Нацполіції

На початку травня набула чинності норма про адміністративну відповідальність за незаконне використання найменування та ознак належності до Національної поліції України.

Про це повідомили на сторінці Асоціації УМДПЛ у Facebook.

Відтепер Незаконне використання ознак належності до Нацполіції каратиметься штрафом у розмірі від 2 до 3 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 51 тисяча гривень. За повторне скоєння злочину порушники отримають штраф від 3 до 4 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян для фізичних осіб (68 тис. грн), а для фізичних осіб – підприємців та посадових осіб він становитиме від 4 до 5 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (85 тис. грн).

Крім того, в асоціації нагадали, що сам Закон "Про Національну поліцію" також доповнили статтею щодо визначення особливості використання найменування та ознак належності до поліції. Так, ознаками належності до правоохоронних органів є символіка поліції, однострій поліцейських, спеціальні звання, відомчі відзнаки, спеціальний жетон та службове посвідчення поліцейського.

"Використання найменування поліції або похідних від нього, у тому числі викладених іноземною мовою, ознак належності до поліції здійснюється виключно поліцією, а в інших випадках – за рішенням керівника поліції", – йдеться в законі. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: поліція штраф національна поліція
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини