В Україні заборонили латвійський канал, який працював за російським свідоцтвом

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення заборонила в Україні трансляцію телеканалу “TV XXI”, який має російське свідоцтво про реєстрацію.

Про це повідомляє прес-служба регулятора.

Канал був зареєстрований у Латвії, а в Україні знаходився у переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і національного законодавства. Під час моніторингу ефіру Нацрада виявила інформаційну заставку з текстом про те, що свідоцтво про реєстрацію телеканалу видав Роскомнагляд ще у 2012 році. Крім цього експерти знайшли й інші порушення:

"В ефірі телеканалу транслювали регіональну рекламу з елементами оплати в рублях, посиланням на російський сайт та адресу пункту продажу у Москві".

Після цього регулятор звернувся до Національної ради з питань електронних медіа Латвійської Республіки за роз'ясненням та отримав відповідь, де колеги повідомили, що у червні 2018 року ліцензію компанії у Латвії на мовлення для іноземної програми "TV XXI" анулювали. З огляду на ці обставини Нацрада вилучила телеканал з переліку програм, дозволених для ретрансляції.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: Нацрада з питань телебачення і радіомовлення
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини