В Україні з’явиться новий вид соцдопомоги

З наступного року в Україні виплачуватимуть допомогу особам, що доглядають за дітьми з тяжкими захворюваннями, які ще не мають групи інвалідності.

Про це з посиланням на міністра соціальної політики Андрія Реву  повідомляє "Укрінформ".

Відповідний закон ухвалили за ініціативою низки народних депутатів, і Міністерство соціальної політики його повністю реалізовує.

"Урядом на минулому засіданні затверджено порядок надання такої допомоги. Це ще один важливий крок за підтримки державою сімей, які цього найбільше потребують", – сказав Рева.

Профільний міністр зауважив, що наступного року прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, підвищиться на 9,4% і становитиме з грудня 2019-го 1638 грн на місяць. Також зростатимуть розміри державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю.

У травні цього року уряд розширив допомогу сім’ям з новонародженими. Зокрема, тепер після виписування з пологового будинку батьки отримуватимуть "пакунок малюка" з необхідними в перші місяці життя речами, а ті, хто має дітей до трьох років, можуть скористатися компенсацією, якщо офіційно найняли на роботу няню.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: допомога соцвиплати
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини