В Українському католицькому університеті відкривається магістерська програма з прав людини

В Українському католицькому університеті (УКУ) на базі кафедри правознавства та прав людини відкривається Магістерська програма з права людини "Law with a special focus on Human Rights".

За нею готуватимуть спеціалістів у сфері захисту прав людини на національному, європейському та міжнародному рівнях.

Як сказано, мета програми - підготувати фахівців-практиків у сфері захисту прав людини із необхідними знаннями та ціннісними стандартами з одночасним переосмисленням концепції прав людини крізь призму соціальної доктрини Католицької церкви під час навчального та дослідницького процесу.

"Події останніх років в Україні чітко показали потребу захисту прав людини в українському суспільстві і нестачу кваліфікованих спеціалістів у цій сфері. Наші студії стануть внеском у просування прав людини і дотримання прав найбільш соціально вразливих груп. Крім того, підготовка спеціалістів у сфері захисту прав людини шляхом запуску такої програми стане ще одним вагомим внеском у розвиток правосвідомості та побудову громадянського суспільства в Україні", – зауважила керівниця програми Оксана Головко-Гавришева,  завідувачка кафедри теорії права та прав людини УКУ.

Студенти пройдуть шеститижневе професійне стажування у юридичних компаніях, офіційних інституціях та неурядових організаціях в Україні та закордоном. Також кафедра планує організовувати ознайомчі візити студентів до міжнародних організацій та інституцій із прав людини в Женеві і Страсбурзі.

Потенційні абітурєінти - це випускники бакалаврату і магістратури з права, міжнародного права та правоохоронної діяльності. Також обговорюється можливість одиничного вступу на програму магістрів в сфері політології, філософії, гуманітарних наук, міжнародних відносин та журналістики.

Тривалість програми - 1 рік 6 місяців або 3 семестри. 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: освіта правозахисник права людини університет
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини