Виставка-інсталяція "Валізи кримських правозахисників"

"Освітній дім прав людини – Чернігів" та ініціативна група "Кримський ДПЛ" запрошують на відкриття виставки-інсталяції "Валізи кримських правозахисників" (життя під час збройного конфлікту) та "Валізи правозахисників, які опинилися в ситуації ризику", що присвячена 20-річчю ухвалення Декларації про право та обов'язок окремих осіб, груп і органів суспільства заохочувати та захищати загальновизнані права людини та основні свободи.

Виставка-інсталяція буде представлена у вигляді валіз із речами правозахисників та буде інтерактивною, де кожен зможе за допомогою гідів відчути себе в ролі правозахисника – власника валізи і познайомитися з особистими життєвими історіями, зрозуміти, чому людина в ситуації порушення прав людини, зокрема під час збройного протистояння, стає на їхній захист.

Презентація виставки відбудеться 10 грудня о 16:00 у стінах "Кримського дому" за адресою: м. Київ, Печерський район, вул. Михайла Омеляновича-Павленка, будинок 9.

Якщо у вас виникнуть додаткові питання, будь ласка, звертайтеся за контактами: ел. адреса almenda.ngo@gmail.com, Суляліна Марія – тел. +38 099 30 22 065, Потапова Валентина – тел. +38 050 696 10 19, Козорог Олександра – тел. +38 066 481 39 05.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини