Для постраждалих під час військових дій відкрили гарячу лінію

Соціальні працівники, юристи та психологи надаватимуть консультації постраждалим під час військових дій на сході України. До роботи гарячої лінії можуть долучатися нові волонтери.

Як повідомляє "Євромайдан SOS", у квітні Благодійна організація "SAAPF" (Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДУ) розпочала роботу інформаційно-консультативної гарячої лінії "Допомога" для постраждалих під час війни на сході України - 0 800 503 102.

Лінія працюватиме щоденно без святкових та вихідних днів з 9:00 до 21:00. Активісти надаватимуть юридичні, психологічні, інформаційні та координаційні консультації людям, що постраждали під час військових дій на сході України. До проекту залучені кваліфіковані соціальні працівники, психологи, юристи. Також налагоджено контакти з провідними організаціями, які надають цільову допомогу переселенцям та військовим. 

Долучитися до роботи гарячої лінії можна, заповнивши заявку волонтера.

Нагадаємо, раніше в Україні було відкрито багатоканальну гарячу лінію для надання безкоштовної юридичної допомоги бійцям АТО. Її номер - 0 800 30 00 21. Лінія працює з 8:00 до 20:00 без вихідних.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: АТО Євромайдан SOS волонтер допомога гаряча лінія постраждалий
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини