Всеукраїнський марафон “Судові трансляції: теорія через практику”

Дата та час події: 31 Травня 2019, 16:23
A+ A- Підписатися

Запрошуємо вас долучитися до першого Всеукраїнського марафону навчально-методичних розробок викладання права “Судові трансляції: теорія через практику”.

Марафон організованого ГО “Вектор прав людини” у співпраці з Міністерством освіти і науки України та Національною академією правових наук України за підтримки Програми USAID “Нове правосуддя”.

Мета марафону – поширення досвіду використання інтерактивних методів викладання права. Правнича освіта має надавати практичні навички та відповідати вимогам часу. Одне з головних завдань правничої школи – навчити студентів критично мислити, не піддаватися маніпуляціям та приймати зважені рішення.

Ми пропонуємо використовувати судові онлайн-трансляції, які доступні на порталі “Судова влада України”, як реальну візуалізацію судового процесу. У відкритому доступі є відео сотень судових справ, які допоможуть зробити інтерактивними заняття як з процесуального, так і матеріального права. Обравши справу, яка відповідає тематиці заняття, ви можете опрацювати процес судового засідання покроково, зупинившись на головних питаннях дисципліни, яку викладаєте. Як результат, ми отримаємо студентів-практиків, які навчалися на реальних кейсах, отримали практичні навички та розуміють процес з усіма його особливостями.

ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ УЧАСТІ В МАРАФОНІ?

1. Ознайомитися із правилами участі в марафоні.

2. Розробити заняття з використанням судових онлайн-трансляцій та провести його в аудиторії.

3. Описати розробку за спеціальною формою та надіслати її до 31 травня на електронну пошту trialinsimplewords@gmail.com з темою листа “Марафон”.

За результатами буде підготовлено збірку методичних розробок за підтримки Міністерства освіти і науки України. Автори (-ки) будуть запрошені наприкінці червня 2019 р. до Києва на презентацію, а методичний посібник буде розповсюджено по всіх юридичних ВНЗ України. Кращі розробки будуть окремо відзначені журі Марафону. До складу журі входять:

Кузнєцова Наталія Семенівна, д.ю.н., професор, академік НАПрН України, заслужений діяч науки і техніки України, віце-президент – керівник київського регіонального центру НАПрН України;

Пижов Олександр Михайлович, державний експерт Експертної групи з питань нормативно-правового забезпечення Міністерства освіти і науки України;

Боярський Назарій Федорович, член правління ГО “Вектор прав людини”, автор методичного посібника “Використання судових трансляцій під час навчання права: методичні рекомендації”.

ЯК МОЖНА РОЗРОБИТИ ЗАНЯТТЯ З ВИКОРИСТАННЯ СУДОВИХ ТРАНСЛЯЦІЙ?

1. Переглянути цикл вебінарів, організованих ГО “Вектор прав людини”:

✔ вебінар “Методологія використання судових трансляцій у викладанні права на прикладі цивільного процесу”

✔ вебінар “Використання інтерактивних методів під час викладання права”

✔ вебінар “Судові трансляції. Case study під час вивчення кримінального провадження”;

✔ вебінар “Викладання дисциплін історично-правового циклу: як зробити його цікавим?”.

2. Ознайомитися з посібником “Використання судових трансляцій під час навчання права: методичні рекомендації”.

ХТО МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У МАРАФОНІ?

До участі в Марафоні запрошуються педагогічні та наукові працівники (-ці) ВНЗ України, які викладають правничі дисципліни, незалежно від статі, віку, фахової освіти, педагогічного стажу тощо. Детальніше за посиланням.

У разі запитань звертайтесь, будь ласка, до асистентки проектів ГО “Вектор прав людини” Марини Фурсенко за номером +380 (93) 684 59 79, або до директорки ГО “Вектор прав людини” Валерії Рибак: +380 (50) 411 20 47, або за електронною адресою trialinsimplewords@gmail.com

Всеукраїнський марафон навчально-методичних розробок “Судові трансляції: теорія через практику” організовано ГО “Вектор прав людини” в межах грантового проекту “Використання судових трансляцій під час навчання права”, який здійснюється за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми “Нове правосуддя”.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter