З американки, яку хотіли судити за вбивство ненародженої дитини, зняли обвинувачення

Прокуратура штату Алабама в США зняла звинувачення з 27-річної Марші Джонс, яку збиралися судити за вбивство ненародженої дитини, що померла внаслідок пострілу в живіт. 

Про це повідомляє The New York Times.

Марші Джонс 

Прокурорка Ліндсі Вашингтон, яка власноруч підписувала список обвинувачень щодо Джонс, заявила журналістам, що зважила всі докази та вирішила закрити справу.

"Я вирішила, що це не в інтересах закону – продовжувати справу пані Джонс. Жодних подальших юридичних дій щодо пані Джонс у цій справі не буде", – сказала вона.

Журналісти зазначають, що такі рішення в прокуратурі штату ухвалили після того, як обурена громадськість почала телефонувати до офісу Вашингтон та вимагати відпустити Джонс. 

Як відомо, 27-річна Марші Джонс з міста Бермінгем перебувала на п'ятому місяці вагітності, коли під час сварки її подруга вистрілила жінці в живіт. Одразу після інциденту поліцейські затримали подругу, з якою того вечора була Марші. Спочатку дівчину звинуватили в ненавмисному вбивстві, проте згодом відпустили, адже присяжні, які розглядали її справу, розцінили постріл як самозахист. Натомість правоохоронці затримали саму Джонс: її звинуватили у вбивстві власної дитини. Американка могла стати однією з перших жертв драконівських законів, що ухвалили в Алабамі нещодавно. Річ у тому, що відтепер плід у животі матері в штаті має такі самі права, що й людина. 

Алабама став не єдиним штатом, де за останній рік різко обмежили право жінок на аборт. Наразі таких у США налічують уже п'ять.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: США закон аборт жінки
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини