За 2018 рік у світі загинуло 56 журналістів – “Репортери без кордонів”

За дев’ять місяців поточного року у світі через свою професійну діяльність загинули 56 журналістів.

Про це повідомляють "Репортери без кордонів".

В організації підкреслили, що кількість загиблих журналістів збільшилась у порівняні з минулим роком. Найбільш небезпечною країною став Афганістан, де під час теракту в Кабулі загинули 10 працівників медіа. Всього за цей рік у країні загинуло 13 журналістів.

Загалом станом на 1 жовтня в зонах бойових дій убили 29 журналістів.

Голова "Репортерів без кордонів" Крістоф Делуар закликав ООН вжити негайних заходів для більшого захисту журналістів у світі.

"Тривожна кількість смертей є нагадуванням про нагальну потребу забезпечити більший захист журналістів. "Репортери без кордонів" закликають назначити Спеціального представника Генерального секретаря ООН з цього питання. Нашу ініціативу підтримує дедалі більше урядів, а також 130 медіа, організацій та профспілки журналістів у всьому світі", – зазначив він.

Нагадаємо, що у вересні в Україні почастішали напади на журналістів. З початку року Інститут масової інформації зафіксував 72 випадки перешкоджання законній професійній діяльності журналістів, 28 випадків побиття журналістів, 25 випадків погроз та 15 випадків обмеження доступу до інформації.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: журналіст Репортери без кордонів
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини