Заарештованому в Криму журналісту Назімову не дозволяють відвідати лазню

Заарештований у Криму редактор кримського видання "Твоя Газета" Олексій Назімов оголосив голодування через відмову представників СІЗО в наданні гігієнічних процедур.

Про це повідомляє Крим.Реалії розповів адвокат Олексій Ладін.

Він пояснив, що підзахисний не зміг прийняти лазню в СІЗО Сімферополя, йому пообіцяли, що він зможе це зробити в СІЗО Алушти, а й там через три дні таку можливість не надали.

"Голодування – це вже крайня ступінь розпачу, коли відмовляють у таких елементарних речах", – зазначив Ладін. За інформацією адвоката, суд 18 січня ухвалив до відома інформацію.

У понеділок 15 січня заарештований у Криму редактор кримського видання "Твоя Газета" Олексій Назімов оголосив голодування.

Редактора місцевого видання "Твоя газета" Олексія Назімова й депутата російської міськради Алушти Павла Степанченка затримали 4 жовтня 2016 року за підозрою в комерційному підкупі й посередництві. За версією слідства, Назімов вимагав гроші у представника Алуштинської організації "Единой России" за нерозголошення відомостей, що ганьблять членів цієї партії.

Стосовно затриманих порушили кримінальну справу. Назімова раніше звинувачували за частиною 7 статті 204 Кримінального кодексу Росії (комерційний підкуп, пов'язаний із предметом вимагання предмета підкупу), а Степанченка – за частиною 2 статті 204.1 (посередництво в комерційному підкупі, вчинене групою осіб за попередньою змовою).

Згодом справу перекваліфікували за статтею 163 Кримінального кодексу Росії (вимагання).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: Крим голодування репресії в Криму
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини