Заборону Джемілєву на в'їзд до Криму видавала ФСБ

Рішення про заборону в'їзду на півострів лідеру кримськотатарського народу приймалося ФСБ. При цьому у службі зазначили, що копія відповідної постанови відсутня.

Про це повідомив московський адвокат Марк Фейгін на своїй twitter-сторінці і опублікував документ, що підтверджує цю інформацію.

В Управлінні ФСБ по Республіці Крим та Севастополю адвокату відповіли, що "рішення про недозволення в'їзду на територію Російської Федерації М. Джемілєву приймалося Федеральною службою безпеки Російської Федерації".

"Моя сумна робота в якості представника Мустафи Джемілєва дала результат. Нарешті. Йому заборонила в'їзд ФСБ!", - написав Фейгін.

Нагадаємо, 2 травня лідеру кримськотатарського народу Мустафі Джемілєву заборонили в'їзд до Криму на 5 років.

5 липня на територію півострова не пустили голову Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова і також заборонили йому в'їзд на територію РФ на 5 років.

31 жовтня адвокат Джемілєва Марк Фейгін подав позов до Басманного суду Москви про визнання незаконним заборони в'їзду до РФ. У лютому Федеральна міграційна служба Росії відмовлялася визнавати авторство документу про заборону.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: Меджліс заборона ФСБ адвокат кримські татари Мустафа Джемілєв Марк Фейгін
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини