Закон проти дискримінації чи дискримінація «в законі?»

19 листопада о 10:30 в готелі «Президент» (м. Київ, вул. Госпітальна, 12) розпочнеться дводенна конференція “Формування та впровадження антидискримінаційного законодавства в Україні: роль громадських організацій”.

Участь в заході візьмуть представники органів влади та понад 20 громадських організацій, серед яких Представник Уповноваженого з питань дотримання прав дитини, недискримінації та гендерної рівності Аксана Філіпішина, співкоординатор Коаліції з протидії дискримінації Ірина Федорович, директор програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження” Роман Романов та інші.

Громадські організації неодноразово наголошували на тому, що в Україні відсутні реальні механізми захисту від дискримінації. Це підтвердили і країни-члени ООН, які 24 жовтня цього року визначили дискримінацію однією з основних проблем з правами людини в Україні.

Нещодавно прийнятий Верховною Радою закон «Про засади запобігання та протидії дискримінації» абсолютно не вирішує тих проблем, які піднімають вітчизняні правозахисники та міжнародні організації. Закон потребує кардинальних змін. Та чи погодяться на них представники влади, які одного разу вже проігнорували позицію громадськості?

Спеціальний захід в рамках конференції:

20 листопада з 9:00 до 11:00 в рамках конференції відбудеться круглий стіл «Застосування судових механізмів протидії  дискримінації: представлення успішних практик» (готель «Президент» - м. Київ, вул. Госпітальна, 12). Будуть розглянуті приклади захисту від дискримінації в українських судах, за участю постраждалих.

Учасники: Дойна Іоана Стрейстяну, адвокат з Молдови; Ірина Федорович, Громадська організація «Центр «Соціальна дія»,  проект «Без кордонів»; Дмитро Жа́рий, адвокат, Дніпропетровське обласне об’єднання інвалідів "Творчість"; Олег Лепетюк, Харківська Громадська організація незрячих юристів.

Організаторами конференції є Коаліція з протидії дискримінації в Україні спільно з Уповноваженим Верховної Ради  з прав людини за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». 

Додаткова інформація: Ірина Федорович (097-509-40-62).

Початок реєстрації та вітальна кава 19 листопада о 10:00.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: дискримінація
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини