Земельну ділянку, отриману Калєтніком, хочуть повернути державі

Землі Національного аграрного університету в Бучі, які перебувають у власності екс-віце-спікера Верховної Ради Ігоря Калєтніка, прокуратура хоче повернути у державну власність.

З цього приводу прокуратура Київської області подала позов до Ірпінського міського суду.

Про це повідомляє "Громада Приірпіння" з посиланням на в.о. прокурора Київської області Ігоря Грабця. У 2008 році Бучанська міська рада під керівництвом екс-регіонала Анатолія Федорука перевела ці землі під житлову забудову, ділянки роздали 113 громадянам. Загальна площа ділянок - 12 га, вартість - 16 млн гривень. Пізніше, як повідомили виданню правоохоронці, ділянки опинилися у власності однієї особи - Василя Киргана, діда Ігоря Калєтніка.

"Право постійного користування землями університету було припинено за відсутності згоди органу управління майном – Кабінету Міністрів України, що суперечить вимогам законодавства України та статуту. Крім того, земельні ділянки університету перебували у державній власності, тому вирішення питання про припинення права користування університетом зазначеними землями не належало до компетенції Бучанської міської ради", – пояснив виданню Ігор Грабець.

Видання нагадує, що в лютому прокуратура через суд повернула у державну власність лісові землі так званого "Бучанського Межигір'я", які також були оформлені на діда екс-віце-спікера.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: Верховна Рада Ігор Калєтнік Бучанське Межигір'я прокуратура Київської області
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини