Журналістів запрошують на третю правозахисну НеКонференцію

Третій рік поспіль із нагоди ухвалення Загальної декларації прав людини Центр громадянських свобод та правозахисна платформа "Правозахисний порядок денний" організовують у Києві Національну правозахисну НеКонференцію. Захід відбудеться 9–10 грудня в готелі "Русь" (Київ, вул. Госпітальна, 4).

Правозахисники, експерти, журналісти, науковці, громадські активісти, адвокати, представники органів державної влади, місцевого самоврядування та міжнародних організацій збираються для осмислення та пошуку відповідей на актуальні виклики у сфері прав людини, які постали перед Україною та світом цього року та очікуються наступного.

Ми запрошуємо представників преси відвідати вітальну панель "70-річчя Загальної декларації прав людини: сучасні проблеми прав людини в Україні та світі", яка відбудеться 9 грудня в головній залі з 10.30 по 13.00 за адресою вул. Госпітальна, 4.

Це чудова можливість напередодні Дня прав людини, який відзначається у всьому світі 10 грудня, послухати та поспілкуватися з наступними правозахисниками та експертами:

Бенджамін Моруа, заступник голови Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні;

Володимир Яворський, експерт Центру інформації про права людини, член правління УГСПЛ;

Євген Захаров, директор Харківської правозахисної групи, голова правління УГСПЛ;

Лариса Денисенко, правозахисниця, письменниця, співзасновниця Асоціації жінок-юристок "ЮРФЕМ";

Йосиф Зісельс, український дисидент, голова Вааду України, голова Генеральної ради Євро-Азійського єврейського конгресу, виконавчий віце-президент Конгресу національних громад України;

Володимир Сущенко, український науковець, заслужений юрист України, голова правління Експертного центру з прав людини;

Олександра Матвійчук, голова правління Центру громадянських свобод.

Вітальна панель завершиться оголошенням цьогорічного лауреата щорічної Національної премії з прав людини за особистий внесок у захист прав людини в Україні та урочистим врученням премії.

Повна програма Правозахисної НеКонференції – 2018 тут.

Із питань акредитації, будь ласка, звертайтеся до Ксенії Шиманської:

human.rights.agenda.ua@gmail.com; +380 965 80 55 00.  

Інформаційна довідка:

Платформа “Правозахисний порядок денний” – неформальна коаліція правозахисних організацій, що працюють у сфері моніторингу, аналізу та розроблення законодавства відповідно до основних засад прав людини та основоположних свобод. Учасниками платформи виступають Українська Гельсінська спілка з прав людини, Харківська правозахисна група, Центр громадянських свобод, Amnesty International в Україні, Центр інформації про права людини, Центр досліджень правоохоронної діяльності, Проект “Без кордонів”, "Євромайдан SOS".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини