Зустріч на тему "Як громадськості перемогти у війні?"

12-13 вересня "Освітній дім прав людини в Чернігові" запрошує громадських активістів до участі у зустрічі у форматі "відкритий простір" на тему "Як громадськості перемогти у війні?".

Захід відбудеться у Чернігові. Початок - 12 вересня о 12:00, завершення - 13 вересня о 15:00. Очікувана кількість учасників - 40 осіб.

Захід проводиться для тих активістів, які працюють задля покращення умов життя людей, що опинилися у скрутній ситуації у час військових дій, – внутрішньо переміщених осіб, учасників АТО та їх сімей, поранених, полонених тощо. У ході проведення заходу його учасники зможуть обговорити як центральну тему зустрічі, так й інші тематично пов’язані теми, запропоновані самими учасниками. Присутні матимуть всі умови для пошуку колективних рішень актуальних проблем, планування та створення спільних проектів.

Організатори компенсують запрошеним учасникам витрати на проїзд (автобус або поїзд не вище класу купе, Інтерсіті+ - 2-й клас) при наявності квитків; забезпечують харчування та проживання у двомісних номерах.

Бажаючим взяти участь потрібно заповнити онлайн анкету до 6 вересня 2015 року включно.

Захід проводиться в рамках проекту "Громадські дії на підтримку Криму та сходу України", що реалізує Громадська спілка "Освітній дім прав людини в Чернігові" при сприянні Національного фонду на підтримку демократії (NED). Проект є частиною плану дій Всеукраїнської освітньої програми "Розуміємо права людини".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини