Семінари на тему “Дослідження в аналітичних центрах”

Дата та час події: 20 Квітня 2019, 16:56
A+ A- Підписатися

Молоді дослідники та аналітики, що працюють в українських науково-дослідних інститутах та аналітичних центрах, запрошуються до участі у семінарі “Дослідження в аналітичних центрах: розробка власного дизайну досліджень та аналіз якісних даних”, який відбудеться у Харкові (14-15.05.2019) та у Львові (21-22.05.2019).

Семінари організовані в рамках проекту “Платформа для аналітики та міжкультурної комунікації”.

Під час семінару учасники сфокусуються на розробці власного дизайну досліджень та ролі якісних методів у дослідженні. Під час першої частини семінару учасники дізнаються, як окреслити добре продуману дослідницьку пропозицію та розглянути наступні питання серед інших: Що таке питання дослідження? Як визначити своє дослідження? Яку роль відіграє теорія і які методи дозволять мені правильно відповісти на моє дослідницьке питання? Як написати абстракт?

Учасники вивчатимуть різні види якісних методів збору даних, обговорюватимуть професійні наукові стандарти і будуть ознайомлені зі специфічними методами аналізу даних та використання цифрових інструментів у процесі аналізу.

Робочі мови: українська та англійська. Заявки приймаються до 20 квітня 2019 року за посиланням. Зверніть увагу, що заявники повинні вказати коротку дослідницьку ідею, яка буде розроблена під час семінару. Заявку необхідно заповнювати англійською мовою. 

Увага! Форма реєстрації єдина для обох тренінгів. Будь ласка, оберіть у ній місто, в якому ви хочете взяти участь у тренінгу.

Проект “Платформа для аналітики та міжкультурної комунікації” (PAIC) спрямований на підвищення професійного досвіду серед українських аналітичних центрів, створення синергії між німецькими та українськими аналітичними центрами та передача знань про події в Україні до Німеччини. PAIC проводиться в тісній співпраці з Фондом “Демократичні ініціативи” ім. Ілька Кучеріва (DIF, Київ) та ініціативи з розвитку дослідницьких центрів та досліджень, Think Twice UA (Київ), і люб’язно підтримується Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини.

У разі виникнення питань або запитів звертайтеся: Андрія Сухарини (andrii.sukharyna@dif.org.ua) або Мони Ріхтер (mona.richter@iep-berlin.de).

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter