“Як уберегти країну?”: Турчинов знову розповів про “сотні ґендерів”, які загрожують Україні

Секретар РНБО Олександр Турчинов розповів, що Україну слід будувати "на вічних євангельських цінностях".

Таку заяву він зробив під час "Всеукраїнського форуму сім'ї" в Києві, повідомляє видання "Новини Донбасу".

Турчинов учергове розкритикував "ґендерну політику" України та підкреслив, що не підтримує одностатевих шлюбів.

"Як можна зберегти країну і наш народ від руйнування, деморалізації, аморального розкладання? Для цього є тільки один історичний досвід – будувати країну на вічних євангельських цінностях. Тільки цей крок є єдино можливим для величі і процвітання. Спроба підмінити в українському законодавстві та нормативно-правових актах ті споконвічні [дві] людських статі сотнями придуманих ґендерів – суперечить нашій Конституції, християнській моралі і є наступом на традиційні для нашої країни цінності", – заявив чиновник.

Нагадаємо, що в грудні минулого року на сайті LB.UA та офіційній сторінці секретаря РНБО Олександра Турчинова вийшов текст "Неомарксизм або подорож у безодню". У матеріалі він висловив різку необґрунтовану критику діяльності Урядової уповноваженої з питань ґендерної політики Катерини Левченко. Остання обіцяла звернутися до Служби безпеки України через поширення звернень до обласних та міських рад із закликами захистити "інституцію сім’ї" в Україні. У своєму тексті Олександр Турчинов назвав активістів, які виступають за рівні права, неомарксистами, звинуватив їх у ненависті до християнства та розповів про те, як ґендер нібито загрожує Україні. 

Тоді правозахисники попросили президента відреагувати на такі заяви чиновника та назвали небезпечним те, що у своїй публічній позиції Турчинов просуває необхідність інтегрування своїх особистих цінностей і релігійних переконань у державну політику.

Також минулого року дружина секретаря РНБО та деканка педуніверситету Ганна Турчинова у своєму блозі розповіла, що ЛГБТ-люди "потребують нової крові та плоті" українських дітей.

Центр інформації про права людини докладно розповідав, чому "ґендерний ГУЛАГ", про який періодично розповідають деякі український чиновники, – просто вигадка.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: ґендер дискримінація
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини