Українські юристи в США виступили на підтримку Фейгіна

Члени Асоціації Українських юристів Америки виступили на захист адвоката Надії Савченко Марка Фейгіна, щодо якого Слідчий комітет Росії проводить перевірку звинувачень в екстремізмі.

Як передає УНН з посиланням на VIDIA, юристи Асоціації вважають, що коментарі Фейгіна в Twitter, які нібито спричинили перевірку, є лише заявами на підтримку його підзахисної Надії Савченко - української льотчиці, яка незаконно утримується російською владою за підозрою в причетності до вбивства російських журналістів на Донбасі і незаконному перетині кордону.

В Асоціації зазначають, що з боку російського правосуддя це не тільки спроба змусити мовчати адвоката, який голосно захищає своїх клієнтів, але і сигнал усім російським юристам, щоб вони не бралися за справи, що кидають виклик російській владі. Також юристи підкреслюють, що розслідування проти Марка Фейгіна є грубим порушенням базових принципів правосуддя та права адвоката на належний захист свого клієнта.

Асоціація Українських юристів Америки (UABA) була створена в 1977 році, до неї входять судді США, адвокати, студенти юридичних факультетів українського походження, американські адвокати, зацікавлені в українських справах.

Нагадаємо, Фейгін також є захисником лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва: 31 жовтня адвокат подав позов до Басманного суду Москви про визнання незаконним заборони Джемілєву в'їзду до РФ. Вчора Фейгін оприлюднив документ, який свідчить, що рішення про заборону Джемілєву в'їзду до Криму приймалося Федеральною службою безпеки РФ. При цьому у службі зазначили, що копія відповідної постанови відсутня.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: екстремізм Надія Савченко Мустафа Джемілєв Марк Фейгін
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини